Wolves Summit już za nami!

min1

W dniach 12-13 kwietnia odbyła się w Warszawie trzecia edycja konferencji o nazwie Wolves Summit. Wydarzenie składało się z dwóch części – tej przeznaczonej dla startupów i inwestorów oraz Wolves Dev, ze ścieżką wykładową dla programistów.

 

Konferencja była świetnym miejscem zarówno do poszerzenia swojej wiedzy, jak i networkingu. Cały event miał miejsce w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Powierzchnię na jednym z pięter odpowiednio dostosowano – w salach równolegle odbywały się prezentacje na różne tematy, w jednym z pomieszczeń odbywały się biznesowe rozmowy, a hol pełnił funkcję miejsca do networkingu i spotkań.

 

min3W trakcie Wolves Summit korzystaliśmy z aplikacji Bizaboo, która dawała możliwość umawiania się na spotkania z innymi osobami obecnymi na konferencji – bardzo ciekawy pomysł! Jako uczestnik, skupiłam się głównie na obecności na wystąpieniach w ramach ścieżki marketingowej. Na scenie pojawili się m.in. Piotr Bucki, Barbara Piasek, Marcin Zaremba, a także Katie Sagan z Brainly, Matt Komorowski z PayPala czy inne znane i kojarzone z dużymi firmami nazwiska.

 

W strefie Wolves Dev rozstawione zostały stoiska startupów, na których można było porozmawiać z twórcami niekiedy bardzo oryginalnych pomysłów – zarówno software’owych, jak i zupełnie technicznych. Zainteresowani nie odstępowali ich na krok, wypróbowując niektóre pomysły (m.in. okulary do VR z aplikacją na telefon czy Torqwaya – specjalny pojazd do poruszania się w pozycji stojącej przy użyciu siły naszych rąk).

 

Konferencja niosła za sobą wiele plusów. Mimo że na początku ciężko było się tam odnaleźć, to stała się ona inspirującym wydarzeniem, z którego można czerpać ogromną wiedzę i nowe pomysły. Ogromną zaletą było że organizatorom udało się zebrać tylu wartościowych ludzi nie tylko z samej Europy, ale również całego świata. To właśnie dzięki temu, w trakcie tego dwudniowego eventu, poznałam naprawdę wiele inspirujących osobowości. Dziękuję za zaproszenie – chętnie pojawię się na kolejnej edycji!

 

Aleksandra Pruszyńska, Ambasadorka SpotkaniaIT

 

min2

Wolves Summit już za nami!