Poznaj ludzi, którzy mogą na zawsze zmienić rynek energetyczny w Europie!

aaa

Ponad 100 złożonych projektów, 12 europejskich państw i 6 półfinałów: KICkoff Competition 2016 błyskawicznie zyskuje popularność! Tylko garstka drużyn wybranych w półfinale uda się do Warszawy już we wrześniu aby walczyć o nagrodę swoim finalnym pitchem. Do zdobycia € 10 000 w gotówce, profesjonalny mentoring, oraz szansa na udział w programie akceleracyjnym KIC InnoEnergy Highway ze wsparciem finansowym do € 150 000. Poznaj i wspieraj swoich lokalnych reprezentantów już 4 lipca w Browarze Lubicz w Krakowie. To właśnie zaprezentują swoje pomysły na start-up, który zmieni rynek energetyczny i świat.

 

KICkoff Competition: O co tak właściwie chodzi?

 

KICkoff Competition jest ideą biznesową promującą przedsiębiorczość wśród młodych ludzi, poszukując najlepszych projektów, które mogłyby nadać momentum Europejskiemy rynkowi energii odnawialnej. Pierwsza faza konkursu jest już za nami. Jako rezultat, ponad 100 uczestników weźmie udział w warsztatach, a najlepsi z nich będą pitchować przed ekspertami w dziedzinie rozwoju startupów oraz z branży energetycznej. Całość odbędzie się w sześciu krajach: Bułgarii, Chorwacji, Estonii, Grecji, Litwie, Polsce oraz na Węgrzech. Dołącz do wydarzenia w pobliżu Ciebie, lub wspieraj drużynę!

 

Spotkajmy się na półfinale lokalnym w Krakowie

 

Polskie półfinały odbędą się w Browarze Lubicz, 4 lipca. KIC InnoEnergy razem z PROIDEA zaprasza wszystkich zainteresowanych energią odnawialną, startupami, oraz rozwojem biznesu.

 

Start-upowcy, eksperci biznesowi, specjaliści w dziedzinie energii odnawialnej, entuzjaści, aktywiści społecznościowi, dziennikarze, mentorzy i inwestorzy – wszyscy oni znajdą się w jednym miejscu.

 

Wstęp jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona do 90. Zarejestruj się teraz i do zobaczenia w Krakowie!

 

Note: Półfinały lokalne wspierane są przez Crossweb, 150SEC, IT KeyMedia, Spotkania-IT, StartUp Magazine, Teraz Środowisko, Youth Business Poland, Dziennik Internautów, Business Link, Olcamp, #OMGKRK i Gramwzielone.

 

 

Poznaj ludzi, którzy mogą na zawsze zmienić rynek energetyczny w Europie!