Webinar „Model kompetencyjny ludzi i budowanie zespołów w DevOps”

luty

27.0215:00- 15:45Webinar "Model kompetencyjny ludzi i budowanie zespołów w DevOps"Miasto:InternetTyp:DevOpsMinioneTechnologie

Opis wydarzenia

Na najbliższym webinarze kierowanym głównie do pracowników działów HR, rekruterów, kierowników zespołów IT, a także inżynierów odczarujemy kilka fałszywych przekonań nt. DevOps, który jest sprowadzany do roli inżyniera dbającego o Continuous Integration i/lub Continuous Deployment. Chcemy z perspektywy DevOps skupić się na modelu kompetencyjnym ludzi, jakich należy poszukiwać, kształcie zespołów, jakie należy budować oraz firm, które mogą z tego skorzystać. W innym wypadku DevOps czeka podobny los jak Scrum, który na początku swojej historii w Polsce został sprowadzany do porannych spotkań zespołu, w którym Scrum Master jest Project Managerem w przebraniu. Przy tak uproszczonym podejściu do tematu nie do końca wiadomo, jaki strategiczny problem organizacji DevOps rozwiązuje, co może szybko prowadzić do wniosku “to nie działa”.

Zapraszamy do udziału w webinarze, prosimy jedynie o 45 minut skupienia i aktywnego uczestnictwa, by świadomie stwierdzić, czy DevOps faktycznie działa lub nie, a tak na prawdę, czy rozwiązuje nasz problem jako organizacji i czy potrafimy lub nie go skutecznie zaimplementować.

Webinar „Model kompetencyjny ludzi i budowanie zespołów w DevOps”

Czas

27 lutego, 15:00 - 27 lutego, 15:45

Wydarzenie organizowane przez