Warsztat: Machine Learning od podstaw

luty

17.0210:00Warsztat: Machine Learning od podstawMiasto:KrakówTyp:Machine learningMinione

Opis wydarzenia

Geek Girls Carrots Cracow & DataWorkshop zapraszają na bezpłatny warsztat, na którym będziecie mogli poznać podstawy uczenia maszynowego.

Czy warto?
Pewnie nieraz słyszeliście o zagadnieniu machine learning w kontekście potencjału wykorzystania tej nauki w biznesie i nie tylko. Technologiczna przyszłość? W zasadzie to już teraźniejszość, która wkracza w coraz więcej obszarów działań. Nie tylko firmy – duże i małe – czerpią korzyści z uczenia maszynowego, to również, a może przede wszystkim, siła napędowa innowacji, nowe pole możliwości rozwoju technologii, kultury, a także warty uwagi kierunek samorozwoju.
Jeśli uczenie maszynowe wzbudza Wasze zainteresowanie, to kilkugodzinny warsztat oparty na solidnej dawce wiedzy i praktyki na pewno oswoi temat :)
Z zagadnieniami uczenia maszynowego zapozna Was Vladimir Alekseichenko – doświadczony programista, który zgłębia ten temat od kilku lat i podzielił się wiedzą już z wieloma osobami i grupami warsztatowymi.

Wymagania wstępne:
– podstawowa znajomość: Python
– motywacja do nauki :)

Prowadzący:
Vladimir lubi podróże (odwiedził około 30 krajów)… również w świecie IT. Zaczął programować ponad 10 lat temu i pracował w różnych dziedzinach informatyki (z różnymi technologiami). Od 2013 zajmuje się tematami związanymi z danymi (włączając machine learning). Był zaangażowany w budowę infrastruktury dla wyszukiwarek (TB danych). Przygotował ETL (Hadoop/Kafka/Storm), robił prognozy sprzedaży i wiele innych. Jest założycielem i trenerem na DataWorkshop.eu gdzie wyjaśnia, jak korzystać z uczenia maszynowego w życiu bez zawiłych wzorów. Prowadzi podcast o sztucznej inteligencji – BiznesMysli.pl Uczestniczy w konkursach Kagglea. Uwielbia pomagać innym i analizować dane.

Zgłoszenie chęci udziału w warsztacie odbywa się przez formularz: http://goo.gl/Aw1tYK
Rejestracja potrwa do 10 lutego.

W związku z tym, że mamy ograniczoną liczbę miejsc zaprosimy na warsztat wybrane osoby, z którymi skontaktujemy się mailowo.

W razie pytań prosimy o kontakt na ggc.cracow@gmail.com :)
Więcej na: https://web.facebook.com/events/178861439383780/

Warsztat: Machine Learning od podstaw

Czas

17 lutego, 10:00

Adres

Hubraum

Przemyslowa 12 Kraków

Wydarzenie organizowane przez