Targi Kariera IT Warszawa

październik

17.1009:00Targi Kariera IT WarszawaMiasto:WarszawaTyp:MinioneProgramowanie

Opis wydarzenia

 

W sobotę 17 października w Warszawie odbędzie się kolejna edycja targów Kariera IT. Wydarzenie jest skierowane do specjalistów IT oraz studentów ostatnich lat kierunków informatycznych. Udział w targach jest bezpłatny, wymagana jedynie rejestracja na stronie http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-warszawa-17-10-2015/

Prezentacje ofert zatrudnienia zostaną połączone z różnymi atrakcjami dla uczestników: prelekcjami merytorycznymi, pokazami nowinek technologicznych, konkursami z nagrodami (do wygrania m.in.: powerbanki, voucher na szkolenie przygotowujące do certyfikacji MCSA, koszulki, kubki i wiele więcej). Oferty pracy złożą m.in.: Pracuj.pl, SMT Software, Accenture, Cpl Jobs, Millenium Bank, IT Connect, Codilime, Cyclad, Gemius, CBSG, Euro.com.pl.

Wybrane tematy prelekcji:
– Windows 10 Security. Do IT. (Marcin Ostrowski i Paweł Pławiak);
– PowerIsHell – czyli PowerShell dla dewelopera (Piotr Stapp);
– Funkcyjne zabawki w obiektowej piaskownicy (Marcin Malinowski);
– Enterprise Developer (Jacek Brożek);
– World of Scrumcraft, czyli czym się różni granie od tworzenia softu? (Jakub Bażela).

W trakcie targów odbywać się będą pokazy nowych technologii. Dostępna będzie również strefa masażu, pyszny poczęstunek i upominki od wystawców dla naszych uczestników.

Cały czas uzupełniamy program, dodając kolejne prelekcje i atrakcje. Na stronie wydarzenia co i raz pojawiać się będą nowe informacje.

Targi Kariera IT Warszawa

Czas

17 października, 09:00

Adres

Stadion Narodowy w Warszawie

al. ks. J. Poniatowskiego 1

Wydarzenie organizowane przez