Security PWNing Conference 2018

listopad

19.11- 20.11listopada 1908:30listopada 20Security PWNing Conference 2018Miasto:WarszawaTyp:AgileBezpieczeństwoTechnologie

Opis wydarzenia

Bezpieczeństwo IT jest trudnym, a jednocześnie fascynującym zagadnieniem. Nieustannie toczy się walka pomiędzy atakującymi i broniącymi aplikacje, systemy i sieci komputerowe, w której każda ze stron stara się być choćby o krok przed oponentem.

Uczestnicy konfliktu już teraz posiadają imponujący zestaw narzędzi, technik i rozwiązań – od współczesnych metodyk tworzenia bezpiecznego oprogramowania, mitygacji wbudowanych w kompilatory i systemy, czy coraz częstszego wykorzystania sandboxów/WAFów/IDSów/IPSów po stronie broniącej, aż do coraz powszechniejszej wiedzy o słabych stronach zabezpieczeń i nowatorskich technik wyszukiwania błędów w oprogramowaniu prowadzących do niekończącej się fali 0-dayów po stronie atakujących.

Wspólnie z Gynvaelem Coldwindem, Przewodniczącym Rady Programowej, zapraszamy Was do udziału w III edycji Security PWNing Conference, konferencji poświęconej problematyce współczesnego hackingu oraz bezpieczeństwa IT.

Duży sukces poprzednich edycji i Wasze pozytywne opinie, stały się dla nas impulsem do podjęcia wyzwania organizacji kolejnej konferencji na równie wysokim poziomie merytorycznym.

Security PWNing Conference jest wydarzeniem podczas którego:

koncentrujemy się na technicznych aspektach bezpieczeństwa informatycznego,
swoją wiedzą i doświadczeniami dzielą się najlepsi eksperci z Polski i z Europy,
solidną dawkę wiedzy uzupełniamy czasem na dyskusje i rozmowy z prelegentami,
zapewniamy element rywalizacji poprzez udział w zawodach mini CTF
na koniec zapraszamy na after party, które będzie znakomitą okazją zarówno do relaksu, jak i nawiązania nowych kontaktów!

Wszystko to w wyjątkowej atmosferze, pod czujnym okiem, dobrze znanego Wam, Gynvaela Coldwinda.

Security PWNing Conference 2018

Czas

19 listopada, 08:30 - 20 listopada, 16:00

Adres

Hotel Plaza

ul. Łączyny 5

Wydarzenie organizowane przez