.Net Developer Days 2017

październik

18.10- 20.10października 1808:00października 20.Net Developer Days 2017Miasto:WarszawaTyp:DaneMinioneProgramowanie

Opis wydarzenia

.NET DeveloperDays 2017 – poznaj agendę i dołącz do międzynarodowej społeczności programistów!

Trzy równoległe ścieżki tematyczne, całodzienne prelekcje poświęcone konkretnemu zagadnieniu (pre-cons) oraz impreza integracyjna – to czeka na uczestników kolejnej edycji .NET DeveloperDays, która odbędzie się między 18. a 20. października.

Kto wystąpi podczas konferencji?

Organizatorzy ujawnili właśnie nazwiska wszystkich prelegentów oraz agendę konferencji. Pierwszego dnia konferencji sesja otwarcia zostanie wygłoszona przez Michele Leroux Bustamante (Surviving Microservices), zaś wydarzenie zostanie zamknięte przemówieniem Neala Forda (Stories Every Developer Should Know).

W ciągu dwóch dni wystąpią m.in.:

– Alex Mang (How Far Can ‘Serverless’ Actually Go?)

– Alon Fliess (Past, Present & Future of C# Debugging)

– Daniel Marbach (Microservices with Service Fabric. Easy… or is it?)

– Dino Esposito (The Same Software Just the Other Way Around)

– Dror Helper (Secret unit testing tools no one ever told you about)

– Eran Stiller (Bot-Tender: A .NET Chatbot Walks into a Bar)

– Gill Cleeren (Practical Xamarin.Forms)

– Szymon Kulec (Performance that pays off)

Jest to tylko część z przygotowanych prelekcji. Skróty poszczególnych sesji i bio prelegentów dostępne są na stronie wydarzenia.

Poznaj innych ekspertów!

Pierwszego dnia po zakończeniu wszystkich sesji przewidziana jest impreza integracyjna dla wszystkich uczestników oraz prelegentów. W praktyce przez cały czas trwania wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję na dyskusje oraz wymienianie się wiedzą, jednak plany na imprezę integracyjną pozwalają sądzić, iż to wówczas najłatwiej będzie poznać innych programistów z całego świata.

– Branża IT jest jedną z najsilniej rozwijających się dziedzin, dlatego ogromny nacisk kładziemy na aktualność tematów, które poruszane będą podczas Konferencji – mówią Organizatorzy. Co roku przyjeżdżają do nas specjaliści z różnych krajów. Najwięcej uczestników pochodzi z krajów sąsiedzkich, ale zdarzają się też ludzie z dalej położonych zakątków świata, takich jak Bałkany, Portugalia, a nawet Stany Zjednoczone i Australia! To pozwala nam nie tylko przekazać wiedzę merytoryczną, ale też współtworzyć międzynarodową społeczność specjalistów .NET – dodaje przewodniczący Komitetu Organizacyjnego, Maciej Pilecki.

Nie może Cię tam zabraknąć!

Konferencja oraz prelekcje odbywać się będą w języku angielskim. System rejestracji i wszystkie informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie internetowej http://net.developerdays.pl/ oraz na facebookowym profilu Konferencji: https://www.facebook.com/DeveloperDays/.

Organizatorem wydarzenia jest firma DATA MASTER, która organizuje także Join! Database Conference.

.Net Developer Days 2017

Czas

18 października, 08:00 - 20 października, 18:00

Adres

Centrum Kongresowe EXPO XXI Ignacego Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Wydarzenie organizowane przez