październik

18.10- 20.10Cały dzień.Net Developer Days 2017Miasto:WarszawaTyp:Bazy danychBig DataProgramowanie

Szczegóły wydarzenia

18-20 października w Warszawie odbędzie się kolejna edycja .NET DeveloperDays – największej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji poświęconej platformie .NET.

Już po raz kolejny w hali EXPO XXI programiści, architekci oraz specjaliści zarządzający procesem wytwarzania oprogramowania będą mieli szansę podzielić się swoim doświadczeniem i pozyskać nową wiedzę.
Organizatorzy ujawnili do tej pory nazwiska tylko kilku prelegentów – są wśród nich Michele Leroux Bustamante (która wygłosi keynote), Dino Esposito, Alex Mang, Sasha Goldshtein czy Gill Cleeren. Jednocześnie przypominają, że termin składania swoich propozycji sesji upływa z końcem kwietnia. Zgłoszenia można wysyłać przez formularz na stronie http://cfp.developerdays.pl/.
Podczas konferencji tradycyjnie już prowadzone będą trzy równoległe sesje, spośród których uczestnicy będą mogli wybierać najodpowiedniejsze dla siebie zarówno pod kątem tematyki, jak i stopnia trudności. Oprócz prelekcji konferencyjnych Organizatorzy przygotowują także całodzienne sessje poświęcone jednemu konkretnemu zagadnieniu (pre-confy): do wyboru są tematy takie jak Xamarin, Docker, troubleshooting i wydajność aplikacji .NET oraz programowanie w ASP.NET MVC Core.

-W 2016 roku w Konferencji wzięło udział prawie tysiąc osób z dwudziestu sześciu krajów – mówią Organizatorzy. W tym roku liczymy, że powtórzymy sukces i przyciągniemy więcej uczestników. Oprócz części formalnej, jak zawsze planujemy spotkania w luźniejszej atmosferze, sprzyjającej networkingowi, w tym wieczorną imprezę integracyjną – dodają.

Konferencja oraz prelekcje odbywać się będą w języku angielskim. Formularz rejestracyjny i wszystkie informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie internetowej http://net.developerdays.pl/ oraz na facebookowym profilu Konferencji: https://www.facebook.com/DeveloperDays/.

Organizatorem wydarzenia jest firma DATA MASTER, która organizuje także Join! Database Conference.

.Net Developer Days 2017

Czas

18 Październik - 20 Październik

Miejsce

hala EXPO XXI

Warszawa

Wydarzenie organizowane przez