Mobile Trends Conference 2018

marzec

1.03- 2.03Cały dzieńMobile Trends Conference 2018Miasto:KrakówTyp:BizneseCommerceMarketingGrafikaMinioneMobileUX/UI

Opis wydarzenia

Mobile Trends Conference 2018 – dla każdego, kto chce wiedzieć wszystko o trendach mobilnych

Dwa dni prelekcji wygłaszanych przez najlepszych prelegentów z całej Polski, zagadnienia z obszaru marketingu, oprogramowania, projektowania i zarządzania zespołami w branży mobile, przekazane w sposób maksymalnie merytoryczny. To wszystko czeka na tych, którzy w marcu odwiedzą Kraków podczas Mobile Trends Conference 2018!

Nie możemy sobie pozwolić na stanie w miejscu

W dniach 1-2 marca 2018 r. w ramach Mobile Trends Conference spotkamy się już po raz siódmy, aby razem spędzić dwa niezwykle inspirujące i pasjonujące dni, poświęcone w pełni tematom związanym z branżą mobile oraz nowymi technologiami.

Branża mobile w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego na pierwszym miejscu niezmiennie stawiamy na najnowsze trendy i nowinki oraz maksymalnie merytoryczną i praktyczną wiedzę, którą przekażą najlepsi prelegenci. Technologie mobile przekształcają się nieustannie, więc podczas konferencji poruszymy wiele zagadnień powiązanych z branżą mobile, między innymi tematy takie jak: mobile marketing, m-commerce, big data, soft development, design, cooperation, future technologies, gaming i apps. Nie zabraknie również omówienia przez grono specjalistów prognoz na przyszłość, która maluje się bardzo dobrze.

Miejsce dla każdego, kto ceni własny rozwój i udany networking

MTC2018 to miejsce spotkań, czerpania inspiracji, zdobywania cennej wiedzy i kontaktów dla wszystkich, którzy doceniają wartość rozwiązań mobilnych: managerów i kierowników działów, marketingowców i marketerów, specjalistów do spraw reklamy, promocji i marketingu, developerów, grafików, biznesmanów, właścicieli małych i dużych firm oraz oczywiście wszystkich pasjonatów branży.

Uczestnicy co roku wyjątkowo chwalą sobie networking w niesamowitej atmosferze oraz wychodzą z konferencji z wieloma cennymi wizytówkami. MTC2018 to szansa na nawiązanie współpracy z najlepszymi z branży mobile, IT i nowych technologii.

Co nowego?

Kilka zmian czeka tych, którzy odwiedzą MTC po raz kolejny. Po pierwsze, zmieniamy miejsce: tym razem gościć będziemy w sercu Krakowa nad Wisłą, w Hotelu Park Inn by Radisson. Po drugie, konferencja będzie trwała dwa dni, a każdy z nich będzie obfitował w wartościowe prelekcje wygłaszane przez najlepszych prelegentów z całej Polski. W tym roku stawiamy przede wszystkim na merytoryczność wystąpień. Inspiracja i praktyczna wiedza wyniesiona z prelekcji gwarantowana!

Niezmienne pozostaną jednak niektóre aspekty wyróżniające MTC: blisko pół tysiąca uczestników w ciągu dwóch dni konferencji oraz mnóstwo cennej wiedzy, inspiracji i kontaktów dla wszystkich, którzy doceniają wartość mobilnych technologii!

Zasłużone nagrody dla najlepszych rozwiązań mobilnych 2017 roku

Rozwiązania mobilne odgrywają coraz większą rolę zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym. Dlatego właśnie one, jak żadne inne, zasługują na odpowiednie wyróżnienie. 1 marca 2018 roku po raz siódmy wręczymy również prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards dla najlepszych projektów i rozwiązań mobilnych zrealizowanych w 2016 roku. Dotychczasowymi laureatami nagród MTA zostali m.in.: TVN, Knorr, Unilever Polska, Red Bull Polska, Ministerstwo Środowiska, Miasto Kraków, Bank PeKaO czy Grupa Onet.pl.

Jeśli zależy Wam na wymianie doświadczeń i networkingu w świetnej atmosferze oraz wiedzy na temat obecnych i nadchodzących trendów w branży, kupcie bilet już dziś!

Więcej informacji na http://2018.mobiletrends.pl
Rejestracja: https://2018.mobiletrends.pl/rejestracja
Prelegenci i call for papers: https://2018.mobiletrends.pl/prelegenci

Mobile Trends Conference 2018

Czas

01 Marzec - 02 Marzec

Adres

Park Inn by Radisson, Kraków

Monte Cassino 2, Kraków

Wydarzenie organizowane przez