Mityczny samoorganizujący się zespół – to nie może być trudne

lipiec

17.0718:00Mityczny samoorganizujący się zespół - to nie może być trudneMiasto:ŁódźTyp:MinioneProgramowanie

Opis wydarzenia

Za Zwinnością, w szczególności za Scrumem stoi koncept samoorganizującego się zespołu. Wydaje się to bardzo proste. W końcu osoby wytwarzające razem wartość wiedzą najlepiej czego potrzebują do tego, aby być efektywnymi. W mojej karierze często spotykam się z bardzo luźmym podejściem do samoorganizacji – odsunę się i po prostu zacznie działać. Czy tak jest naprawdę? Czy naprawdę samoorganizacja działa sama? To spotkanie pozwoli Wam doświadczyć tego, jak działa samoorganizacja i dzięki temu lepiej zrozumieć swoją rolę jako przywódcy lub przywódcy służebnego. Warsztat był wielokrotnie przeprowadzany i jedno jest pewne, zmusza do refleksji.

Forma spotkania
Prosta gra zespołowa wymagająca odrobiny ruchu. Jeśli pogoda dopisze zrobimy ją przed Tubajką, jeśli będzie zimno albo będzie padać spotkanie zrobimy w środku.

Dla kogo
Warsztat skierowany do Scrum Masterów, Product Ownerów, Project Managerów, Managerów, Developerów i wszystkich innych, którzy pracują w zespołach, z zespołami, dla zespołów produktowych.

Prowadzący
Adam Michalczyk jest częścią inicjatywy AgileRebels.pl szkolącej i pomagającej organizacjom na drodze do zwinności. Od niedawna również jest trenerem scrum.org. Jego doświadczenie obejmuje zwinną transformację Allegro.pl, wyszkolenie wielu Scrum Masterów, pracę w roli Product Ownera i coaching managerski. Dziś prowadzi szkolenia i wspiera firmy z najróżniejszych branż wytwarzania softu od korporacji po firmy gamedev.
Więcej na: https://web.facebook.com/events/1840627389587845/

Mityczny samoorganizujący się zespół – to nie może być trudne

Czas

17 lipca, 18:00

Adres

Tubajka - rodzinna kawiarnia

Plac Zwycięstwa 3 Łódź

Wydarzenie organizowane przez