Let’s Manage IT Night #44 Łódź

kwiecień

17.0417:45- 21:00Let's Manage IT Night #44 ŁódźMiasto:ŁódźTyp:Big DataCloud computingDaneZarządzanieMinioneTechnologie

Opis wydarzenia

https://bit.ly/2pMZARb

Zadowoleni z ostatniego spotkania lokalnego w Łodzi, zachęcamy Was do udziału w kolejnej odsłonie Let’s Manage IT Night w tym mieście! Będzie to już #44 spotkanie w Polsce! Dołącz do prężnie rozwijającej się społeczności Managerów IT!

Partnerem wydarzenia jest Conlea.

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań, które są dedykowane wszystkim, którzy szukają inspiracji i wiedzy dotyczącej zarządzania IT. Naszym celem jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

Join. Share. Get Inspired.

Spotkania Let’s Manage IT Nights są otwarte i bezpłatne dla wszystkich osób, które na co dzień zarządzają zespołami, procesami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem czy innym obszarem działania organizacji.

Zależy nam na tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Let’s Manage IT Night #44 Łódź

Czas

17 kwietnia, 17:45 - 17 kwietnia, 21:00

Adres

Przerwa

ul. Wólczańska 128/134, 90-527 Łódź, Polska

Wydarzenie organizowane przez