Let’s Manage IT Night #42 Kraków

luty

28.0217:45- 21:00Let's Manage IT Night #42 KrakówMiasto:KrakówTyp:AgileAnalitykaBig DataDaneDevOpsInneZarządzanieMinioneTechnologie

Opis wydarzenia

Czas na kolejne spotkanie Let’s Manage IT Night – tym razem w Krakowie! Będzie to już #42 spotkanie w Polsce! Dołącz do prężnie rozwijającej się społeczności Managerów IT!

AGENDA →

Partnerem wydarzenia są Onwelo, Beyond.pl oraz Conlea!https://events.letsmanageit.pl/LMIT42

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań, które są dedykowane wszystkim, którzy szukają inspiracji i wiedzy dotyczącej zarządzania IT. Naszym celem jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

Join. Share. Get Inspired.

Spotkania Let’s Manage IT Nights są otwarte i bezpłatne dla wszystkich osób, które na co dzień zarządzają zespołami, procesami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem czy innym obszarem działania organizacji.

Zależy nam na tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Let’s Manage IT Night #42 Kraków

Czas

28 lutego, 17:45 - 28 lutego, 21:00

Adres

Kraków, Pauza In Garden

Rajska 12, 31-124 Kraków

Wydarzenie organizowane przez