Let’s Manage IT Night #41 Gdańsk

luty

13.0217:45- 21:00Let's Manage IT Night #41 GdańskMiasto:GdańskTyp:MinioneSystemy operacyjneTechnologie

Opis wydarzenia

Czas na kolejne spotkanie Let’s Manage IT Night. Będzie to #41 spotkanie w Polsce! Dołącz do prężnie rozwijającej się społeczności Managerów IT!

AGENDA → http://events.letsmanageit.pl/LMIT41

Partnerem wydarzenia są Onwelo, Beyond.pl oraz Conlea!

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań, które są dedykowane wszystkim, którzy szukają inspiracji i wiedzy dotyczącej zarządzania IT. Naszym celem jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

Join. Share. Get Inspired.

Spotkania Let’s Manage IT Nights są otwarte i bezpłatne dla wszystkich osób, które na co dzień zarządzają zespołami, procesami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem czy innym obszarem działania organizacji.

Zależy nam na tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Let’s Manage IT Night #41 Gdańsk

Czas

13 lutego, 17:45 - 13 lutego, 21:00

Adres

Gdańsk, Olivia Sky Club

Grunwaldzka 472, Olivia Tower, 80-309 Gdańsk

Wydarzenie organizowane przez