Let’s Manage IT Night #40 Łódź

styczeń

23.0117:45- 21:00Let's Manage IT Night #40 ŁódźMiasto:ŁódźTyp:AgileDevOpsZarządzanieMinione

Opis wydarzenia

Czas na kolejne spotkanie Let’s Manage IT Night. Będzie to #40 spotkanie w Polsce i zarazem pierwsze spotkanie w Łodzi! Dołącz do prężnie rozwijającej się społeczności Managerów IT!

AGENDA → http://events.letsmanageit.pl/LMIT40

Partnerem wydarzenia są Fujitsu Poland oraz Conlea!

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań, które są dedykowane wszystkim, którzy szukają inspiracji i wiedzy dotyczącej zarządzania IT. Naszym celem jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

Join. Share. Get Inspired.

Spotkania Let’s Manage IT Nights są otwarte i bezpłatne dla wszystkich osób, które na co dzień zarządzają zespołami, procesami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem czy innym obszarem działania organizacji.

Zależy nam na tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Let’s Manage IT Night #40 Łódź

Czas

23 stycznia, 17:45 - 23 stycznia, 21:00

Adres

RESTAURACJA PRZERWA

Wólczańska 128/134

Wydarzenie organizowane przez