JDD 2017

październik

3.10- 4.10października 309:00października 4JDD 2017Miasto:KrakówTyp:MinioneProgramowanieTechnologie

Opis wydarzenia

Jeśli uważasz, że Java to jest to, w październiku koniecznie odwiedź Kraków! Zapraszamy do udziału w JDD – najbardziej Javowym wydarzeniu w polskim kalendarzu IT.

JDD to konferencja, która opiera się przede wszystkim na współpracy ze społecznościami. Program powstaje dzięki członkom Rady Programowej oraz przedstawicielom polskich Java User Groups, dlatego idealnie odpowiada aktualnej sytuacji w świecie Java.

Tutaj zobaczysz na scenie (i poznasz osobiście!) znanych – lokalnych i zagranicznych – ekspertów, nawiążesz kontakty z organizatorami spotkań i meetupów, a także spotkasz przedstawicieli wiodących firm IT na polskim rynku. A przede wszystkim – w świetnej atmosferze i doborowym towarzystwie poszerzysz swoją wiedzę i zdobędziesz nowe umiejętności!

W ramach współpracy z JUGami JDD wspiera również początkujących prelegentów poprzez organizowany dorocznie plebiscyt JUGmajster. Tutaj mają oni szansę poszerzyć swoje doświadczenia z meetupów i przejść na wyższy poziom – scenę z niemal 1000-osobową publicznością!

Skorzystaj z okazji, by dołączyć do grona JDD – odbierz bilet z 15% zniżką! Podczas rejestracji użyj kodu rabatowego: spotkaniait-na-jdd

JDD 2017

Czas

03 października, 09:00 - 04 października, 18:00

Adres

ul. Galicyjska 9, Kraków

Wydarzenie organizowane przez