IT Weekend Ukraine

wrzesień

16.0909:00- 20:00IT Weekend UkraineTyp:AnalitykaDaneIoTMinione

Opis wydarzenia

Międzynarodowa konferencja ІТ Weekend Ukraine : “Robots & Machines. Create your Superposition”.
Trwa sprzedaż biletów na szóstą międzynarodową konferencję ІТ Weekend Ukraine, zorganizowaną przez SoftServe, firmę IT. Wydarzenie odbędzie się 16 września w Kijowie (Ukraina) przy udziale międzynarodowych ekspertów.
Tematem tegorocznej konferencji jest “Robots & Machines”. Roboty i maszyny wyszły poza granice laboratoriów i w ciągu ostatnich lat pewnie włączają się do biznesu i życia, nieodwołalnie je transformując.
Jakie cyfrowe transformacje odbywają się już teraz i co czeka na nas w przyszłości ? Tego roku IT Weekend Ukraine zaprasza światowych ekspertów, którzy podzielą się praktycznym doświadczeniem i ostatnimi opracowaniami w kierunkach Artificial Intelligence, Virtual i Augmented Reality, Big Data, Data Science, Bots i Machine Learning.
Uczestnictwo w konferencji już potwierdził Chief Data Officer at Cambridge Analytica Dr Alex Tayler. Występ dra Таylera będzie poświęcony potędze big data i psychografice. Na wydarzeniu wystąpią również WW Director for IBM Cognitive City Solutions Stephen R. Russo, VR/AR Lead w PwC UK Jeremy Dalton, współzałożyciel СЕО DeepGrammar Jonathan Mugan, CTO w Inglobe Technologies Alessandro Terenzi, Computer Vision, naukowiec i inżynier Irina Vidal Migallón, a także Timothy Jung, dyrektor AR & VR Hub z Manchester University i inni.
Szereg występów w ramach konferencji odbędzie się w formacie FuckUp Nights. IT Edition. W swoich opowieściach spikerzy podzielą się historiami dotyczącymi ich własnych niepowodzeń i porażek. To historie ludzi sukcesu o niepowodzeniach, z którymi się musieli zmierzyć i lekcjach, które z tego wypłynęły.
Śledźcie za aktualnościami konferencji na stronie internetowej http://itweekend.events/ albo piszcie do nas na adres info@itweekend.ua.
Spieszcie się z rejestracją na jedną z największych konferencji IT roku.

IT Weekend Ukraine

Czas

16 września, 09:00 - 16 września, 20:00

Adres

C&E centre Parkovy,

Kyiv, 16A Parkova road

Wydarzenie organizowane przez