IT T@lk Women Capgemini

marzec

22.0318:00- 21:30IT T@lk Women CapgeminiMiasto:OpoleTyp:InneZarządzanieMinione

Opis wydarzenia

Dzień dobry Opole! Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu IT T@lk już 22 marca w Kubaturze przy ul. Oleskiej 102. Warsztat tym razem będzie prowadzony przez nasze specjalistki – dla wszystkich miłośników IT.

Kiedy: 22.03.2018
Gdzie: Kubatura, ul Oleska 102
Start: 18:00

O czym będziemy rozmawiać?

I prelekcja:
Software Asset and Configuration Management, czyli nie tylko zabawa z Excelem.

Postaramy się przybliżyć najfajniejszy proces ITILa – jak działa, jakie przynosi korzyści i jak Ty się możesz w nim odnaleźć.

II prelekcja:
Gamifikacja, skuteczna metoda budowania zaangażowania.

Powiemy szerzej o gamifikacja, oraz na czym polega praca zespołu Adoption Change Manager z przykładami z branży!

Prelegenci:
Martyna Batko – w Capgemini szósty rok, a od czterech, w ramach SACMa, pomaga klientom lepiej zarządzać infrastrukturą i optymalizować wykorzystanie software’u.

Michalina Prokop – w Capgemini od 4 lat, w SACMie od 2 lat. Zaczynała od pracy na pierwszej linii wsparcia klienta, a teraz zgłębia tajemnice zasad licencjonowania i zarządzania oprogramowaniem. Uwielbia aspekt detektywistyczny bycia SACMem.

Katarzyna Żelazny – Pracuje w Capgemini już 8 lat. Poznała tajniki działania service desków zaczynając od stanowiska Customer Service Advisor. Przeszła przez różne stanowiska i szczeble kariery, aż znalazła coś idealnego dla siebie – Gamifikacje! Obecnie buduje zaangażowanie użytkowników używając różnych sztuczek, ale jej ulubioną pozostaje wprowadzenie elementów prosto z gier by przekonać pracowników do nowych rowiązań.

Zapisy: http://bit.ly/2CKI4ks
Wydarzenie FB: http://bit.ly/2tksXyC

IT T@lk Women Capgemini

Czas

22 marca, 18:00 - 22 marca, 21:30

Adres

Kubatura

Opole, ul. Oleska 102

Wydarzenie organizowane przez