IT T@lk : Rise of the bots. From toy to smart business tool

grudzień

7.1218:00- 21:00IT T@lk : Rise of the bots. From toy to smart business toolMiasto:KatowiceTyp:Technologie

Opis wydarzenia

Na kolejne spotkanie IT T@lk zapraszamy do Katowic! Tym razem nasi eksperci zajmą się tematem sztucznej inteligencji.

Temat spotkania:
Rise of the bots. From toy to smart business tool.

W dobie zwiększonego zainteresowania metodami sztucznej inteligencji oraz Cognitive Computing znacząco wzrasta zapotrzebowanie na budowę aplikacji przejawiających ludzkie zachowania. W ręce programistów trafia zestaw zupełnie nowych narzędzi ułatwiających korzystanie z tych (nierzadko skomplikowanych) technik.

Jak odnaleźć się w gąszczu pojęć takich jak Natural Language Processing, Natural Language Understanding czy Computer Vision? Jak rozpocząć budowę własnych narzędzi w tej niezwykle ciekawej i szybko rozwijającej się dziedzinie?

O tym wszystkim na najbliższym IT T@lk’u!

​Prezentacja odbędzie się w języku polskim. Po spotkaniu zapraszamy na networking przy piwie i przekąskach :)

Nasi prelegenci:

Bartłomiej Czudek – programista, który wiele lat temu przeszedł na Ciemną Stronę mocy i stał się Lordem Managerem. Pomimo tego, że jego głównym obowiązkiem jest dbanie o rozwój bez mała 40 programistów i architektów, dalej próbuje sił w programowaniu. Z różnym skutkiem 😉 Nie ustaje w poszukiwaniu kolejnych pasjonatów technologii i nowinek ze świata IT.

Daniel Musiał – programista i architekt oprogramowania z ponad 9 letnim doświadczeniem. Jego główne obszary specjalizacji to projektowanie, implementacja i integracja systemów IT dla dużych przedsiębiorstw, głównie w oparciu o platformę Microsoft .NET. Silnie związany z technologiami opartymi o chmurę Azure oraz kontenery. Zwolennik TDD, DDD i dobrego projektowania obiektowego. Często uczestniczy w konferencjach IT zarówno w roli słuchacza jak i prelegenta.

Zarejestruj się na wydarzenie:
bit.ly/RotB_Kat

IT T@lk : Rise of the bots. From toy to smart business tool

Czas

07 grudnia, 18:00 - 07 grudnia, 21:00

Adres

ul. Sokolska 2, Katowice

Wydarzenie organizowane przez