GGC #32 Trójmiasto

kwiecień

25.0418:00GGC #32 TrójmiastoMiasto:GdańskTyp:BiznesMinioneSocial Media

Opis wydarzenia

 

Z wielką radością i przyjemnością zapraszamy na kolejne spotkanie trójmiejskiej społeczności Geek Girls Carrots. Podczas spotkania poznacie nową koordynatorkę trójmiejskiej społeczności, czyli Ewę Chudą oraz dowiecie się o naszych planach. Jak zawsze będą również inspirujące wystąpienia.

Nasze spotkanie będzie wspaniała okazją do rozmowy o nowych technologiach, biznesie, starupach, wymiany doświadczeń oraz networkingu, a przede wszystkim do rozmowy o pasji tworzenia i kreowania rzeczywistości, która może mieć wpływ na nas wszystkich.

KIEDY: 25.04.2016, godz. 18:00

GDZIE: Olivia Buisness Centre, O4 parter

PROGRAM SPOTKANIA

18:00 START MONIKA BOGDANOWICZ Poprowadzi spotkanie i zaprezentuje nową koordynatorkę Ewe Chudą.

18.15 EWA CHUDA, Jak planować swoje życie?

18:45 ANNA RATAJCZAK-PIOTROWSKA & MARTA KLIMEK, Skuteczne kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie, czyli jak sprzedają media społecznościowe.

19:15 NETWORKING

Trójmiejska społeczność kobiet kochających nowe technologie, to 31 spotkań w pięciu różnych lokalizacjach, to 65 prelegentek i 7 prelegentów, a przede wszystkim to Wy-uczestnicy spotkań, współtworzący społeczność. Prawie 700 osób, które dołączyły do facebookowej grupy społeczności, ok. 100 osób przychodzących na każde spotkanie.

Misją naszej społeczności jest promowanie kobiet w IT, networking i samorozwój oraz zachęcanie kobiet do podejmowania wyzwań w branżach związanych z nowymi technologiami. Są wśród nas programistki, graficzki, project managerki, startuperki, właścicielki firm, specjalistki od: użyteczności, mediów społecznościowych, komunikacji w Internecie, SEO i SEM oraz studentki kierunków związanych z IT.

Jak zawsze będzie również rozwijający i angażujący networking. Dodajcie wydarzenie do kalendarza! Do zobaczenia!

Serdecznie zapraszamy, będzie nam bardzo miło z Wami spotkać!

Zespół GGC Trójmiasto – Ewa Chuda, Anna Czoska, Justyna Pokrzywnicka.

Spotkania trójmiejskiej społeczności Geek Girls Carrots to wiedza, nowe znajomości, kontakty bussinesowe, a także projekty.
Nie zapomnijcie zabrać wizytówek.

Więcej na: https://web.facebook.com/events/247090412308634/

GGC #32 Trójmiasto

Czas

25 kwietnia, 18:00

Adres

Olivia Business Centre

Aleja Grunwaldzka 472, Gdańsk

Wydarzenie organizowane przez