Geek Girls Carrots Cracow #May

maj

29.0519:00- 22:00Geek Girls Carrots Cracow #MayMiasto:KrakówTyp:InneMachine learningStartupoweTechnologie

Opis wydarzenia

Geek Girls Carrots Cracow zaprasza na kolejne spotkanie!

Na majowym wydarzeniu porozmawiamy o tematach związanych z AI, potencjalnych zastosowaniach sztucznej inteligencji i nowoczesnych technologii w służbie zdrowia. Będzie również okazja zgłębić wiedzę z zakresu kryptowalut – dowiemy się, czym jest Initial Coin Offering :)

Prelekcje:
1. Joanna Chwastowska: „Nowoczesne technologie w służbie zdrowia – wyzwania i strategie.”

Joanna Chwastowska – absolwentka informatyki na AGH. Szlify zawodowe zdobywała w krakowskim Google, gdzie na przestrzeni 8 lat przeszła ścieżkę od inżyniera do Tech Lead Managera. Następnie przez 2 lata budowała zdalne biuro inżynierskie dla startupu modowego z Nowego Jorku (shopspring.com) pełniąc w nim rolę Site Lead’a. Od prawie roku mieszka w Londynie, gdzie pracuje jako manager w DeepMind Health, skupiając się na wzroście i rozwoju zespołu inżynierskiego.
Informatyk w sercu, manager z wyboru – otwarta na nowe wyzwania i zgłębianie ludzkiej natury, uwielbia pracować z ludźmi nad projektami, które zmieniają świat na lepsze:)

2. Agata Kowalska: „ICO – nowy sposób pozyskiwania finansowania projektów.”

Agata Kowalska – radca prawny, partner zarządzający Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy.
Specjalizuje się w transakcjach fuzji i przejęć, obsłudze prawnej inwestycji VC/PE oraz w prawie spółek. Ma wieloletnie doświadczenie w doradztwie związanym z ochroną praw własności intelektualnej, e-commerce oraz danych osobowych. Jest ekspertem legislacyjnym oraz mediatorem w Izbie Gospodarki Elektronicznej. Współpracuje z funduszami inwestycyjnymi oraz startupami, głównie z branży nowych technologii. Prowadzi liczne szkolenia i warsztaty dla przedsiębiorców, w szczególności z zakresu prawa Internetu, ochrony własności intelektualnej, danych osobowych oraz umów inwestycyjnych. Publikuje artykuły eksperckie. Ukończyła kurs mediatora w sprawach cywilnych zorganizowany przez Konfederację Pracodawców LEWIATAN. Zasiada w radach nadzorczych spółek z branży nowych technologii (np. Salesmanago) oraz w holdingu tłumaczeniowym notowanym na Giełdzie – Summa Linguae S.A. Sprawowała funkcje Wiceprezesa Zarządu, a następnie Przewodniczącej Rady Nadzorczej klubu piłkarskiego Lechia Gdańsk SA. Obecnie jest członkiem Izby ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych przy PZPN.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres: cracow@gocarrots.com
O działaniach GGC w Krakowie informujemy na bieżąco w lokalnej grupie: Geek Girls Carrots Cracow

Bilety (darmowe): https://ggccracowmay.evenea.pl/

Spotkanie poprowadzą: Iwona Gruszka & Ula Skiepko – krakowski zespół Geek Girls Carrots

Geek Girls Carrots Cracow #May

Czas

29 maja, 19:00 - 29 maja, 22:00

Adres

Barka

ul. Podgórska, 16, Kraków

Wydarzenie organizowane przez