Formy. Gdzie dizajn spotyka technologie

listopad

28.1118:00- 22:00Formy. Gdzie dizajn spotyka technologieMiasto:KrakówTyp:GrafikaIoTMobileUX/UI

Opis wydarzenia

Już 28 listopada zapraszamy Was na wydarzenie: „Formy. Gdzie dizajn spotyka technologie.” Spotkajmy się w Hub:raumie, gdzie nasi prelegenci podzielą się swoim doświadczeniem w dziedzinie Design&Tech.
Wstęp wolny, zapisy ruszą już wkrótce!

Organizator wydarzenia:
VORM. W naszym technologiczno–wzorniczym studio projektowym zajmujemy się kompleksowym projektowaniem usług i produktów na pograniczu obiektów fizycznych i interaktywnych ze wskazaniem na obszar Internet of Things.

Prelegenci:
Michał Pyteraf (Principal Industrial Designer – VORM)
Kamil Matuszewski (Senior Graphic Designer – Miquido)
Luke Pachytel (Product Designer – Netguru)
Olek Sucheta (Product Designer – Netguru)
Aleksandra Mirocka (Graphic Designer – Phenomaly)

Partnerzy:
Miquido – kompleksowo projektuje oraz wdraża aplikacje mobilne i webowe kierując się ideą mobile-first. Firma uznana przez Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2016 za najszybciej rozwijającą się firmę w kategorii mobile design & development. Wyróżniona w 2016 roku przez Google, TIME Magazine oraz Webit Awards. Autor znanych aplikacji mobilnych m.in. Skyscanner i Topline, wykonanej dla słynnego Abbey Road Studios. Organizator @mobiconf.

Hub:raum – inkubator innowacji oferujący wsparcie młodym przedsiębiorcom z Europy Środkowo-Wschodniej. Hub:raum Kraków oferuje kompleksowe wsparcie w czterech obszarach: finansowania, zapewnienia przestrzeni do pracy (możliwość co-workingu), doradztwa mentorów i ekspertów oraz dostępu do zasobów Deutsche Telekom.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1727364340616025/

Formy. Gdzie dizajn spotyka technologie

Czas

28 listopada, 18:00 - 28 listopada, 22:00

Adres

Przemysłowa 12, Kraków

Wydarzenie organizowane przez