EXPERT SUMMIT 2015

listopad

5.11Cały dzieńEXPERT SUMMIT 2015Miasto:LublinTyp:MinioneProgramowanie

Opis wydarzenia

 

Expert Summit 2015 – All about Microsoft technologies to bezpłatna ogólnopolska konferencja dla profesjonalistów branży informatycznej, którzy chcą odnaleźć się w świecie nowych technologii i biznesu.

Konferencja MES 2015 jest spotkaniem wyjątkowych ludzi, wyjątkowych dzięki swojej pasji i ambicji, wierzących że wyzwolenie człowieka można osiągnąć poprzez samodoskonalenie jednostki. Wydarzenie zrzesza pasjonatów nowych technologii, programistów, designerów, projektantów baz danych, projekt managerów, specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci czy przedstawicieli wielkiego biznesu.

Jest to jedyne tak renomowane wydarzenie w Polsce zapewniające najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez najwybitniejszych specjalistów w swoich dziedzinach. Podczas konferencji wystawiają się jedynie uznane na świecie firmy, których obecność zwiększa rangę wydarzenia.

5 listopada 2015 roku na obiekcie Lubelskiego Parku Naukowo – Technologicznego przy ul.Dobrzańskiego 3 odbędzie się największa na wschodzie Polski konferencja – MES 2015.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na http://expertsummit.pl/

EXPERT SUMMIT 2015

Czas

05 Listopad (cały dzień)

Adres

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny

ul. Dobrzańskiego 3, Lublin