E-commerce Innovations

maj

17.05Cały dzieńE-commerce InnovationsMiasto:WarszawaTyp:BizneseCommerceMinione

Opis wydarzenia

E-commerce Innovations to coroczna, bezpłatna konferencji o e-commerce. Aby wziąć w niej udział wystarczy zarejestrować się przez stronę: http://ecommerceinnovations.pl/

E-commerce Innovations to wydarzenie zarówno dla tych, którzy już sprzedają w internecie, jak i tych, którzy dopiero się nad tym zastanawiają i chcą dowiedzieć się, jak zrobić to jak najlepiej. Tematem przewodnim najbliższej edycji będzie sprzedaż w sektorze B2B. W trakcie konferencji będzie można zdobyć wiedzę z zakresu m.in.:
– wykorzystania Facebooka jako narzędzia w e-commerce B2B,
– efektywnego e-mail marketingu,
– podnoszenia efektywności sprzedaży dzięki nowym systemom B2B,
– właściwego oprogramowania, które pomaga zoptymalizować procesy i zarządzanie informacją,
– systemów płatności i windykacji.

Oprócz wysłuchania wykładów i wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym, uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnych porad na stoiskach konsultacyjnych Partnerów wydarzenia. Poznają także zwycięzców E-commerce Innovations Awards – konkursu na najlepsze sklepy internetowe w Polsce.

Udział w E-commerce Innovations jest bezpłatny – dokładne warunki uczestnictwa i formularz rejestracji można znaleźć na stronie wydarzenia w zakładce: http://ecommerceinnovations.pl/rejestracja#content.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już teraz. Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest otrzymanie od organizatora potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

E-commerce Innovations

Czas

17 Maj (cały dzień)

Adres

Business Centre Club

Plac Żelaznej Bramy 10, 00-136 Warszawa

Wydarzenie organizowane przez