DrupalDay Gdańsk

październik

14.1009:00- 16:00DrupalDay GdańskMiasto:GdańskTyp:MinioneProgramowanie

Opis wydarzenia

Poznaj najpotężniejszy CMS/CMF Open Source – Drupal 8

Drupal 8 Drupal 8 to darmowy, potężny i nowoczesny system CMS/CMF używany do tworzenia złożonych serwisów internetowych.

Drupala używa m.in.: Tesla Motors, Timex, Pfizer, BBC, NBA, GE, NBC, Harvard, Oxford czyli ogromne firmy i organizacje, które postawiły na sprawdzone rozwiązanie, jakim jest Drupal

Dowiedz się więcej o Drupalu na stronie https://www.drupal.com/why-use-drupal.

Masz okazję nauczyć się Drupala od ekspertów za darmo w ramach DrupalDay

DrupalDay to szkolenia w formie warsztatów organizowane od 2012 roku. Przez kilka lat nauczyliśmy setki osób z całego kraju, jak używać systemu Drupal. Teraz jest kolejna okazja na rozpoczęcie nauki i docelowo dołączenie do grupy specjalistów znających Drupala.

Program szkoleń został przygotowany z myślą o dwóch typach odbiorców

1. Osoby znające administrację innymi systemami CMS (np. WordPress), ale nie znające się na programowaniu. Dla tych osób idealnie nadaje się szkolenie “Podstawy systemu Drupal 8”. Pokazujemy instalację Drupala, a następnie krok po kroku budujemy mały serwis internetowy, pokazując narzędzia dostępne w Drupalu. Wszystko jest wykonywane przez klikanie po sekcji administracyjnej Drupala. Nie trzeba się bać programowania :)

2. Osoby znające programowanie w PHP oraz podstawy administracji Drupalem. Dla tej grupy przygotowaliśmy szkolenia przedstawiające proces tworzenie własnych modułów w Drupalu (rozszerzenia) oraz tworzenie własnej skórki (theme). Zależnie od edycji DrupalDay, ta część może się trochę zmieniać, szczegóły są podane w programie wydarzenia.

DrupalDay Gdańsk

Czas

14 października, 09:00 - 14 października, 16:00

Adres

Gdańsk, Grunwaldzka 472

Wydarzenie organizowane przez