CQRS dla każdego

listopad

13.1118:30CQRS dla każdegoMiasto:ŁódźTyp:MinioneProgramowanie

Opis wydarzenia

 

Proszę, tylko bez przesądów! W piątek, trzynastego, nic złego nam się nie stanie! A raczej same dobre rzeczy. Na przykład dobra prezentacja Maćka Aniserowicza na temat CQRS. Przeczytajcie, co Maciek pisze na jej temat:

CQRS (Command Query Responsibility Segregation) to temat bardzo „chodliwy” w ciągu ostatnich kilku lat. Prosty w swojej podstawowej koncepcji, bywa czasem przedstawiony w sposób nadmiernie skomplikowany i przesycony wydumaną terminologią.

Podczas prezentacji pokażę jak ja rozumiem i implementuję CQRS od dłuższego czasu. Nie będziemy ekscytować się definicjami i wymyślać koła na nowo: skupimy się na głównej idei przyświecającej temu podejściu. Uzbrojeni w pragmatyzm i szczyptę zdrowego rozsądku postaramy się napisać trochę kodu, który z może z powodzeniem działać jako część jednej aplikacji jak i służyć za punkt wyjścia do budowy czegoś… „większego”.

Zastanowimy się nie tylko JAK zastosować CQRS, ale również PO CO to robić. Postaram się udowodnić, że prezentowane podejście pozwala pozbyć się pewnych dyskusyjnych praktyk stosowanych w „normalnych” systemach o tyleż często, co niepotrzebnie.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

CQRS dla każdego

Czas

13 listopada, 18:30

Adres

Business Link Łódź

Narutowicza 34, Łódź

Wydarzenie organizowane przez