ConSelenium

kwiecień

19.04- 20.04Cały dzieńConSeleniumMiasto:ŁódźTyp:MinioneTestowanie

Opis wydarzenia

ConSelenium to konferencja dedykowana osobom zajmującym się automatyzacją testowania z wykorzystaniem Selenium.

Dlaczego?
Tworzymy unikalną platformę wymiany doświadczeń i dobrych praktyk pomiędzy osobami zajmującymi się na co dzień automatyzacją i pracującymi z Selenium a tymi wszystkimi, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tym narzędziem.
Konferencji testerskich jest już kilka w Polsce, ale ta ma być zupełnie inna. Z tym nowym wydarzeniem dajemy Wam sprawdzone metody pracy, różne koncepcje wykorzystania a przede wszystkim praktyczne zastosowania i inspirujące rozwiązania z wykorzystaniem Selenium.

Jak?
Prezentacje tej konferencji są osadzone w praktyce i poparte konkretnymi przykładami zastosowania narzędzia w projektach i w organizacji.
Wydarzenie podzielone jest na dwa dni.
Pierwszy dzień to całodniowe warsztaty z praktycznego wykorzystania Selenium w różnych konfiguracjach i sytuacjach projektowo-organizacyjnych.
Drugi dzień to wykłady z prezentacjami doświadczonych inżynierów automatyzacji pokazujące różne aspekty wykorzystania Selenium.
Stawiamy przede wszystkim na interakcję uczestników z prezenterami – zamiast pięknych prezentacji marketingowych konkretne przykłady i praktyczne rozwiązania.

Dla kogo?
Zapraszamy inżynierów automatyzacji testów, testerów chcących poznać na czym polega automatyzacja w Selenium ale również szefów zespołów testerskich i liderów testów, którzy chcieliby usprawnić testy przez automatyzację.

ConSelenium

Czas

19 Kwiecień - 20 Kwiecień

Adres

Łódź

Szczegóły wkrótce

Wydarzenie organizowane przez