ConSelenium

kwiecień

19.04- 20.04Cały dzieńConSeleniumMiasto:ŁódźTyp:MinioneTestowanie

Opis wydarzenia

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na ConSelenium – pierwszą w Polsce konferencję w pełni poświęconą narzędziu Selenium, owoc współpracy firm ForProgress i AmberTeam Testing.
W dniach 19 i 20 kwietnia 2018 będziemy gościć w Łodzi, tworząc unikalną platformę wymiany doświadczeń i dobrych praktyk.

W Polsce jest już kilka konferencji testerskich, ale nasza będzie wyjątkowa. Naszym marzeniem jest stworzenie okazji do transferu wiedzy pomiędzy doświadczonymi specjalistami automatyzacji, którzy na co dzień pracują z Selenium, a pełnymi obaw osobami będącymi na początku swojej przygody z tym narzędziem. Chcemy tego dokonać właśnie w trakcie tych dwóch szalenie intensywnych, kwietniowych dni.

Pierwszy dzień, będzie dniem warsztatowym. Przygotowujemy dla Was 4 równolegle prowadzone, całodniowe kursy narzędziowe, o różnym stopniu zaawansowania po to, aby każdy znalazł coś dla siebie. Po wzmożonym wysiłku w trakcie praktycznych szkoleń pod okiem najlepszych ekspertów, szykujemy dla Was małą niespodziankę 😉

Drugi dzień należeć będzie do starannie dobranych przez Radę Programową prelegentów. Gdy tylko pojawiła się idea konferencji, wiedzieliśmy, że ConSelenium musi się równać JAKOŚCI, dlatego nie chcemy tracić cennego czasu na piękne wizualnie prezentacje marketingowe o zerowym wkładzie merytorycznym. Stawiamy na konkretne przykłady i praktyczne rozwiązania, zależy nam na dyskusji i intensywnej interakcji między prelegentem a słuchaczami.

Chcemy, aby ConSelenium na stałe zagościło w świadomości ekspertów branży IT.
Do zobaczenia w Łodzi 😉 !

www.conselenium.pl

Jeżeli masz jakieś pytania, napisz do nas: kontakt@conselenium.pl
Masz pomysł na prezentację? Świetnie!
ConSelenium Call For Papers : conselenium.pl/call-for-papers/
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 9-go lutego.

ConSelenium

Czas

19 Kwiecień - 20 Kwiecień