Confitura ’15

lipiec

4.0709:10Confitura '15Miasto:WarszawaTyp:MinioneProgramowanie

Opis wydarzenia

 

Działamy 4 lipca od samego rana – nie możesz przegapić naszych spotkań!

Confitura jest konferencją bezpłatną, ale z obowiązkową rejestracją. Nie przyjmujemy osób bez rejestracji.

Tematyka
Confitura od swoich początków obraca się wokół Javy oraz innych języków programowania na plaformie Java. Często pojawiają się również tematy dotyczące umiejętności miękkich, efektywnej pracy czy różnych metodologii wytwarzania programowania.
W tym roku w kilku równoległych ścieżkach będzie okazja do wysłuchania prawie 30 prezentacji nie tylko o Javie. Obecny będzie również JavaScript, NoSQL czy zagadnienia BigData.

Uczestnicy
Rokrocznie naszymi goścmi są ludzie zajmujący się na co dzień programowaniem. W przeważającej części są to programiści Java, ale również liderzy zespołów, architekci, a także studenci dopiero rozpoczynający swoją karierę zawodową. Wszystkich ich łączy jedno: pasja i chęć ciągłego poszerzania swojej wiedzy. Tacy ludzie to świetni pracownicy, lubiący programowanie i podchodzący do swojej pracy z zaangażowaniem.

Społeczność
Confitura to nie tylko konferencja, to ludzie, którzy spotykają się nie tylko po to, żeby wysłuchać prezentacji, ale żeby potem we wspólnym gronie podyskutować na tematy na tematy związane nie tylko z pracą. Nasza konferencja jest organizowana przez społeczność (Warszawski JUG) dla społeczności. To dzięki prelegentom i uczestnikom tworzymy unikalną atmosferę dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, a rozmowy i dyskusje mogą być kontynuowane na imprezie integracyjnej, gdzie jest okazja bliżej poznać innych uczestników, organizatorów i prelegentów.

Więcej informacji znajdziesz na: http://2015.confitura.pl/

Confitura ’15

Czas

04 lipca, 09:10

Adres

Kampus Uniwersytetu Warszawskiego

Wydarzenie organizowane przez