Codepot 2015

sierpień

28.08- 29.08Cały dzieńCodepot 2015Miasto:WarszawaTyp:MinioneProgramowanie

Opis wydarzenia

 

Codepot to warsztatowa konferencja dla programistów, managerów, studentów i pasjonatów technologii. Warsztatowa, bo nie składa się z typowych prezentacji, na których uczestnicy biernie słuchają o najnowszych trendach. Zamiast nich odbędą się dziesiątki praktycznych warsztatów przedstawiających konkretne narzędzia, praktyki i technologie – ich zalety, wady, ograniczenia i zakres stosowania. Spotkamy się 28-29 sierpnia w gmachu SWPS w Warszawie.

Na Codepot uczestnicy będą mogli sami ocenić, które z popularnych bibliotek czy wzorców im odpowiadają. Dowiedzą się, kiedy warto je stosować, a kiedy lepiej poszukać alternatywnych rozwiązań. Kilkugodzinne sesje zapewnią zarówno inspiracje do wprowadzania ulepszeń w codziennej pracy, jak i wiedzę gotową do natychmiastowego wykorzystania. Zaprezentowane zostaną technologiczne nowinki, dobre praktyki, sprawdzone rozwiązania, jak i przydatne umiejętności miękkie.

Pomysły są warte tyle, ile warte jest ich wdrożenie. Narzędzia nabierają znaczenia, kiedy są używane. Niezależnie od tego, czy tworzysz aplikacje mobilne czy webowe, czy efektem Twojej pracy jest software czy hardware, czy projektujesz interfejsy bądź przygotowujesz grafikę, czy zarządzasz zespołem albo ulepszasz metodologię pracy – jedno pozostaje wspólne. Praca z technologiami to przede wszystkim praktyka. Pod tym hasłem Codepot jednoczy wszystkie platformy i technologie. Od paradygmatów programowania po Internet of Things, od tworzenia mockupów po data mining, od iOS po Dockera. Jeśli lubisz się uczyć działając, spodoba Ci się nasza formuła.

banner-praca.pl

W nauce nie pozostawimy Cię bez pomocy. Warsztaty prowadzone będą przez doświadczonych mentorów, którzy sami zweryfikowali jakość i przydatność prezentowanych narzędzi. Zaprosiliśmy prawdziwych ekspertów w swoich dziedzinach. Chris Eidhof (objc.io, Functional Programming in Swift) to specjalista od wprowadzania funkcyjnych wzorców w tradycyjnie obiektowy świat iOS/OSX. Konrad Malawski (Typesafe) współtworzy bibliotekę Akka, która stanowi bazę dla wielu najpopularniejszych wdrożeń w języku Scala. Sławomir Sobótka (Bottega IT) od lat łączy metodologię Domain-driven design z wiedzą na temat psychologii. Alper Çuğun (Hubbub) projektuje i tworzy aplikacje stawiając w centrum użytkownika. To tylko kilka wybranych osób z grupy kilkudziesięciu świetnych mentorów.

Jeśli podoba Ci się nasze podejście, jeśli podobnie jak my wierzysz w to, że najlepszym sposobem nauki jest praktyka, to zapraszamy Cię w piątek i sobotę 28-29 sierpnia na konferencję Codepot.

Rejestracja oraz zakup biletów na stronie codepot.pl, tam też znajdziesz informacje dotyczące konferencji. W razie pytań prosimy o wiadomość na contact@codepot.pl bądź na jednym z naszych profili społecznościowych: @codepot_pl na Twitterze, Codepot na Facebooku. Warto je śledzić – znajdziesz tam wszystkie aktualności.

Codepot 2015

Czas

28 Sierpień - 29 Sierpień

Adres

SWPS

Chodakowska 19/31, Warszawa

Wydarzenie organizowane przez