Code Europe – Wrocław

grudzień

13.1209:00- 18:00Code Europe - WrocławMiasto:WrocławTyp:BezpieczeństwoDevOpsProgramowanie

Opis wydarzenia

Już 13 grudnia Wrocław stanie się stolicą branży IT

Ponad 30 specjalistów IT z topowych i innowacyjnych firm, takich jak Booking.com, JetBrains, Microsoft, Nokia, UBS – już 13 grudnia podzieli się najnowszą wiedzą z branży IT na konferencji programistycznej Code Europe we Wrocławiu. Organizatorzy przygotowali aż 10 ścieżek tematycznych i zaprosili światowej klasy specjalistów z 22 krajów. Czego ciekawego będzie się można dowiedzieć?

Już 13 grudnia Wrocław stanie się stolicą branży IT. Po raz pierwszy w Polsce, właśnie na konferencji programistycznej Code Europe w Krakowie, topowi eksperci z najbardziej innowacyjnych firm z branży IT podzielą się unikalną wiedzą. To jedyna okazja do spotkania się z ponad 30 specjalistami IT, którzy przyjeżdżają do Polski specjalnie na Code Europe, wśród nich są:

– Tess Ferrandez, na co dzień Developer Evangelist w Microsoft, blogerka w http://blogs.msdn.microsoft.com/Tess, poprowadzi wykład “A developer’s guide to Machine Learning”. To spotkanie dla wszystkich, którzy zaczynają przygodę z uczeniem maszynowym i chcą poznać możliwości, jakie ono daje.

– Roberts Harry, założyciel CSS Wizardry Ltd., Google Developer Expert i bloger z https://csswizardry.com, poprowadzi wykład “Why Fast Matters” i warsztaty “Trade Secrets – Little-Known Performance Tools (and How to Use Them)”. Jeśli szukasz nowych sposobów i narzędzi do szybkiej budowy stron internetowych, to spotkania w sam raz dla ciebie.

– Parlog Nicolai, na co dzień programista Java w CodeFX i autor bloga https://blog.codefx.org/about-nicolai-parlog/, poprowadzi warsztat “The Java 9 Module System Beyond The Basics”. To praktyczne zajęcia dla zaawansowanych programistów, którzy chcą zostać specjalistami w Java 9 Modularity.

– Paumen Patrick, biohacker eksperymentujący z implantami od 2011 roku, poprowadzi prelekcję “Hack your body, one implant at a time”. Jeśli chcesz zobaczyć, jak implanty RFID & RFID/NFC w ciele Patricka hackują różne czytniki RFID, dołącz do uczestników spotkania.

Zdobądź najnowszą, praktyczną wiedzę na Code Europe we Wrocławiu:
– 10 ścieżek tematycznych: Cloud Computing, Data Science, Future & Inspire, Gamedev, Java & Scala, DevOps & Architecture & Microservices, Everything Hardware, Programming languages, Tomorrow Web, Security & Testing
– ponad 30 światowej klasy prelegentów z 22 krajów
– 30 wykładów i 2 warsztaty

Organizatorem konferencji programistycznej Code Europe jest Grupa Absolvent.pl. To już trzecia edycja Code Europe. Wiosną w wydarzeniu wzięło udział ponad 150 prelegentów z całego świata i 9000 programistów, chcących zdobywać najnowszą wiedzę IT dostępną na rynku.

Sprawdź agendę Code Europe: https://www.codeeurope.pl/en

Kiedy i gdzie zapraszamy?
– Kraków, 5 grudnia, ICE Kraków Congress Centre
– Warszawa, 7 grudnia, PGE Narodowy
– Wrocław, 13 grudnia, Hala Stulecia

Bilety do pobrania na: https://www.codeeurope.pl/en

Organizator Code Europe: portal www.absolvent.pl

Mecenasi: Ministerstwo Cyfryzacji, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Cloud Partners: Infopark AG, Tieto
Partnerzy medialni: 4programmers, Antyweb.pl, Komputer Świat

Code Europe – Wrocław

Czas

13 grudnia, 09:00 - 13 grudnia, 18:00

Wydarzenie organizowane przez