Code Europe – Warszawa

grudzień

7.1209:00- 18:00Code Europe - WarszawaMiasto:WarszawaTyp:BezpieczeństwoDevOpsProgramowanie

Opis wydarzenia

Już 7 grudnia Warszawa stanie się stolicą branży IT

Ponad 30 specjalistów IT z topowych i innowacyjnych firm, takich jak Elastic, Intel, Microsoft, Netflix, Oracle, The Walt Disney Company – już 13 grudnia podzieli się najnowszą wiedzą z branży IT na konferencji programistycznej Code Europe w Warszawie. Organizatorzy przygotowali aż 10 ścieżek tematycznych i zaprosili światowej klasy specjalistów z 22 krajów. Czego ciekawego będzie się można dowiedzieć?

Już 7 grudnia Warszawa stanie się stolicą branży IT. Po raz pierwszy w Polsce, właśnie na konferencji programistycznej Code Europe w Warszawie, topowi eksperci z najbardziej innowacyjnych firm z branży IT podzielą się unikalną wiedzą. To jedyna okazja do spotkania się z ponad 50 specjalistami IT, którzy przyjeżdżają do Polski specjalnie na Code Europe, wśród nich są:

– Edward Burns, na co dzień Consulting Member of the Technical Staff w Oracle, bloger mochimachine.org/, badacz programistów i autor książki “Secrets of the Rock Star“, poprowadzi wykład “Secrets of the Above Average Programmers”. To spotkanie dla tych, którzy zastanawiają się, jak zadbać o rozwój zawodowy, inwestować swój czas i rozwijać kompetencje.

– Nicolás Bevacqua, Front-end Engineer z Elastic, znany jako bloger Ponyfoo, autor m.in. “JavaScript Application Design” czy “Practical Modern JavaScript”, poprowadzi wykład “Modular Design”. Nicolás podpowie, jak efektywnie tworzyć moduły w JavaScript i budować duże aplikacje o strukturze modułowej.

– Alex Castillo, autor bloga http://www.castillo.io/, na co dzień Software Engineer w Netflix, pasjonat Angulara, Reacta i NeuroTech poprowadzi wykład “NeuroJavascript III: Moving things with your mind”, w którym podzieli się najnowszymi odkryciami na temat pracy ludzkiego mózgu. Dołącz, jeśli chcesz się dowiedzieć, jak przeprowadzać eksperymenty behawioralne za pomocą Angular 2 i uczenia maszynowego.

– Janna Loeffler, Senior Ride Control Software Engineer w The Walt Disney Company, opowie o tym, co stoi za sukcesem parków rozrywki Walt Disney World. Jeśli chcesz poznać najnowsze rozwiązania stosowane w branży rozrywkowej, wybierz się na wykład “DevOps at Walt Disney Imagineering: Integrating Talent and Tools”.

Zdobądź najnowszą, praktyczną wiedzę na Code Europe w Warszawie:
– 10 ścieżek tematycznych: Cloud Computing, Data Science, Future & Inspire, Gamedev, Java & Scala, DevOps & Architecture & Microservices, Everything Hardware, Programming languages, Tomorrow Web, Security & Testing
– ponad 50 światowej klasy prelegentów z 22 krajów
– 52 wykłady i 6 warsztatów

Organizatorem konferencji programistycznej Code Europe jest Grupa Absolvent.pl. To już trzecia edycja Code Europe. Wiosną w wydarzeniu wzięło udział ponad 150 prelegentów z całego świata i 9000 programistów, chcących zdobywać najnowszą wiedzę IT dostępną na rynku.

Sprawdź agendę Code Europe: https://www.codeeurope.pl/en

Kiedy i gdzie zapraszamy?
– Kraków, 5 grudnia, ICE Kraków Congress Centre
– Warszawa, 7 grudnia, PGE Narodowy
– Wrocław, 13 grudnia, Hala Stulecia

Bilety do pobrania na: https://www.codeeurope.pl/en

Organizator Code Europe: portal www.absolvent.pl

Mecenasi: Ministerstwo Cyfryzacji, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Marszałek Województwa Mazowieckiego
Clean Code Partners: StepStone Services
Cloud Partners: Deloitte, Demant Technology Center, Dreamlab, Ericsson, Netcompany,
Partnerzy medialni: 4programmers, Antyweb.pl, Komputer Świat

Code Europe – Warszawa

Czas

07 grudnia, 09:00 - 07 grudnia, 18:00

Wydarzenie organizowane przez