ChilloutHackathon

listopad

24.11- 25.11listopada 2417:00listopada 25ChilloutHackathonMiasto:GliwiceTyp:ProgramowanieTechnologie

Opis wydarzenia

ChilloutHackathon to 24-godzinny maraton programistyczny, organizowany przez firmę Euvic wraz z kołami naukowymi Grupa .NET Politechnika Śląska i Grupa Junior .NET Politechnika Śląska, skierowany do studentów, absolwentów, programistów i nie tylko. Zadaniem uczestników jest stworzenie projektu w jednej z podanych kategorii. Udział w hackathonie mogą wziąć drużyny maksymalnie 4 osobowe, a wstęp jest bezpłatny! ChilloutHackathon to świetne okazja na poszerzenie swojej wiedzy z najnowszych technologii, zrobienia projektu na który nigdy nie miało się czasu, a nawet zdobycia cennego doświadczenia i pracy! Na wszystkich uczestników czekają ciepłe posiłki w postaci pizzy, kawa i energetyki, jak również pełna lodówka, abyście czuli się jak w domu.

Trzy najlepsze drużyny wydarzenia zostaną nagrodzone klawiaturami mechanicznymi, głośnikami bezprzewodowymi oraz słuchawkami, a wyłonieni przez jury uczestnicy dostaną szansę wzięcia udziału w programie stażowym z możliwością przedłużenia współpracy lub po prostu zostaną zatrudnieni! Przygotowaliśmy również drobne upominki, o które będzie można zawalczyć w przerwie od pracy nad głównym projektem.

Koniecznie sprawdźcie naszą stronę po więcej informacji i zarejestrujcie swoją drużynę już dziś, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona!
http://chillouthackathon.euvic.pl/
https://www.facebook.com/events/2034591063452459/

ChilloutHackathon

Czas

24 listopada, 17:00 - 25 listopada, 18:00

Adres

Euvic

Przewozowa 32, Gliwice

Wydarzenie organizowane przez