Capgemini IT T@lk. Monster VM i automatyzacja- czyli wyzywania we współczesnym Data Center

październik

5.1018:00- 22:00Capgemini IT T@lk. Monster VM i automatyzacja- czyli wyzywania we współczesnym Data CenterMiasto:KatowiceTyp:DaneMinione

Opis wydarzenia

Capgemini zaprasza na kolejną odsłonę spotkania IT T@lk w Katowicach! Tym razem zajmiemy się tematem „Monster VM”, czyli jakie skutki niesie za sobą uruchomienie „Monster VM” i jak sobie z nimi poradzić. Czy witrualizowanie tak dużych systemów ma sens? Czy taka maszyna w ogóle może poprawnie działać? Co to jest NUMA node i czym się różni od virtual NUMA. Na te i inne pytanie postaramy się odpowiedzieć podczas prezentacji.
W drugim panelu przyjrzymy się zagadnieniom „Automatyzacji, czyli jak zrobić, by się nie narobić?” Automatyzacja nie jest nowym tematem, ale ostatnio stała się słowem-wytrychem. Co się zmieniło i jakie ma to znaczenie dla adminów? Porozmawiamy jak być skutecznym leniwym adminem nastawionym na automatyzację, zamiast samemu zostać zautomatyzowanym.

Jeżeli tematyka wydaje Ci się interesująca to zapraszamy 05.10.2017 r. (czwartek) o godz. 18:00 do Spencer Bistro & Cafe, przy ul. Sokolska 2.

Poza ciekawymi panelami dyskusyjnymi, na uczestników czeka poczęstunek oraz branżowy networking.

[WSTĘP WOLNY]

Link do rejestracji: https://www.capgemini.com/pl-pl/service/monster-vm-i-automatyzacja-czyli-wyzywanie-we-wspolczesnym-data-center/

Capgemini IT T@lk. Monster VM i automatyzacja- czyli wyzywania we współczesnym Data Center

Czas

05 października, 18:00 - 05 października, 22:00

Adres

Spencer Bistro & Cafe, ul. Sokolska 2

Katowice

Wydarzenie organizowane przez