Atmosphere Conference 2017

maj

16.05- 17.05maja 1609:00maja 17Atmosphere Conference 2017Miasto:KrakówTyp:AgileDevOpsMinione

Opis wydarzenia

Najlepsi eksperci, przedsiębiorcy, propagatorzy kultury DevOps w Polsce i na świecie, studenci oraz fani technologicznych nowinek – już po raz piąty spotkają się w Krakowie, aby wymieniać się doświadczeniami i pomysłami. Konferencja Atmosphere odbędzie się 16-17 maja w Hotelu Forum.

Kultura DevOps przebojem wdarła się do grona najbardziej pożądanych tematów w branży IT, a jej popularność wciąż rośnie. Z rozwiązań metodologii DevOps korzystają takie firmy jak Chef, WIX czy Allegro, czyli prawdziwi giganci na rynku. Atmosphere z każdą kolejną edycją gromadzi coraz większą liczbę najlepszych specjalistów – software developerów, inżynierów oprogramowania, administratorów i managerów IT. Zbliżająca się edycja zapowiada się niezwykle obiecująco! Podczas dwóch równoległych ścieżek wystąpi prawie 30 prelegentów, którzy poruszą najbardziej aktualne tematy, a całości dopełni niezapomniane afterparty zamykające imprezę. Kto pojawi się na scenie?

Podczas zeszłorocznej edycji pojawiło się wiele głosów sugerujących wprowadzenie prelekcji także w języku polskim i dlatego też na tegorocznym Atmosphere nie zabraknie wykładów po polsku! Pojawiły się już pierwsze prelekcje, m.in.:
– Avishai Ish-Shalom (WIX.com) – “Operacje” – używasz tego słowa, ale tak naprawdę nie wiesz, co ono znaczy (eng)
– Kamil Chmielewski (Allegro) – Long Latency Tail w mikrousługach (pol.)
– Catalin Jora (Container Solutions) – Kubernetes 101 – wdrożenie pierwszej aplikacji opartej na chmurze (eng)

Coś więcej niż biznes

Jednak Atmosphere 2017 to nie tylko eksperci na najwyższym, światowym poziomie, ale także luźna atmosfera wypełniona grami komputerowymi, piwem i branżowymi żartami. To właśnie za sprawą tego optymalnego połączenia, uczestnicy konferencji co roku wracają, by poszerzyć nie tylko swoją wiedzę, ale także krąg znajomych.

Atmosphere 2017 to punkt obowiązkowy w kalendarzu każdego DevOpsa! Nie może Cię tam zabraknąć! :)

Relacja z zeszłorocznej edycji Atmosphere:

Atmosphere Conference 2017

Czas

16 maja, 09:00 - 17 maja, 18:00

Adres

Marii Konopnickiej 28, 30-001 Kraków

Wydarzenie organizowane przez