4Developers Gdańsk

wrzesień

18.0909:00- 18:004Developers GdańskMiasto:GdańskTyp:MinioneProgramowanieTechnologie

Opis wydarzenia

Soft Skills, Architektury Aplikacji, .NET i C++ – oto idealny przepis na powrót do intensywnej aktywności zawodowej po wakacyjnym “lenistwie”!

 

18 września 2017 zapraszamy na 4Developers Gdańsk, lokalną edycję Festiwalu 4Developers. Nie zabraknie zarówno czysto technicznych, realnych problemów, jak i praktycznych rozwiązań, które pomogą usprawnić codzienną pracę, a także podpowiedzą, jak ułatwić komunikację i nie zniszczyć w sobie pasji realizując obowiązki programisty.

 

Nad wysokim poziomem programu gdańskiej edycji (tak samo jak w przypadku Festiwalu 4Developers) czuwa Rada Programowa – grono specjalistów, którzy wolne chwile poświęcają kształtowaniu merytorycznej warstwy wydarzenia. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Jakuba Marchwickiego, Jarosława Pałki, Janusza Kamieńskiego, Mateusza Pusza i Pawła Szczygielskiego wkrótce na stronie pojawi się agenda spotkania, a w niej seria wykładów i warsztatów. Już teraz możecie poznać pierwszych prelegentów!

 

Zniżka dla użytkowników Spotkania IT

 

Bez ogromnego zaangażowania polskich programistów i chęci dzielenia się wiedzą wydarzenia takie jak 4Developers nie miałyby miejsca. Warto wspierać tę ideę, dlatego organizatorzy przygotowali 15% zniżki na bilety na 4Developers Gdańsk dla wszystkich, którzy chcą spotkać się w szerszym gronie i wymienić doświadczeniami. Podczas rejestracji skorzystajcie z kodu rabatowego: spotkania-w-gdansku

 

4Developers Gdańsk

Czas

18 września, 09:00 - 18 września, 18:00

Adres

ul. Nad Stawem 5, Gdańsk

Wydarzenie organizowane przez