szukamy5Siedzisz w branży IT, marketingowej lub po prostu pasjonujesz tym, co dzieje się w świecie najnowszych technologii? Jesteś aktywny i zamiast siedzieć zamknięty w piwnicy z serwerami, wolisz poznawać ciekawych ludzi, zajawionych na to samo, co Ty? Uczysz się lub studiujesz? Mamy dla Ciebie jedyną w swoim rodzaju propozycję!

 

Szukamy ambasadorów portalu SpotkaniaIT – osób, które chciałyby reprezentować nas podczas branżowych eventów, konferencji czy hackathonów. Działamy z Krakowa, więc nie zawsze mamy możliwość odwiedzenia wszystkich interesujących spotkań, które odbywają się w Gdańsku czy Białymstoku, dlatego potrzebujemy właśnie Ciebie!

 

Jeżeli nie straszne Ci pisanie relacji i robienie zdjęć, a cieszysz się na myśl możliwości uczestnictwa w wielu ciekawych, nierzadko znanych na całym świecie wydarzeniach bezpłatnie, koniecznie napisz maila na dominik.chrzascik@devagroup.pl

 

Bycie naszym ambasadorem to zajęcie proste i przyjemne, szczególnie dla miłośników konferencji – więc jeśli wiesz, że w Twoim mieście odbywają się ciekawe spotkania, nie wahaj się i napisz maila już teraz! :)

 

Szukamy ambasadorów!